int(1)

Zaujalo nás...

NAŠE AKT. POZICE

 do 12.09.2023

klikni na modrý odkaz níže pro plné funkce nutný účet u GOOGLE a přihlášení

smile

Tady jsme dnes 

a toto vidíme okolo násNizozemí + Belgie

Jsme nadšený z objevené mapy celého Nizozemí pro cyklisty. Celé Nizozemí je ráj pro cykloturistiku, kde cyklista je na silnici polobůh. 

Je to úžasná pomůcka při plánování trasy, a i pro případnou změnu již naplánované trasy. https://www.hollandcyclingroutes.com/cycling-daytrips Takto vypadá náš dnešní okruh a pokud by se nám výsledná délka zdála příliš dlouhá, nebo naopak příliš krátká, posuneme jen vlaječku na cestě, přidáme další vlaječky jako průjezdné body a program nám opět trasu pohotově přepočítá.

Pak si trasu napíšeme na lístek a jedeme už jen podle čísel, které jsou všude, na rozcestích, na odbočkách a na krizových místech, kde bychom mohli špatně odbočit.

P6280019

Zatím se snažíme najít podobnou mapu pro Francii a pokud něco takového existuje i v Německu a pokud by někdo věděl a používal, něco podobného, budeme velmi vděčný za informaci, kterou samozřejmě rádi předáme dál.

https://www.hollandcyclingroutes.com/cycling-daytrips

https://www.plusonline.nl/special-artikelen/top-10-mooiste-fietsroutes-van-nederland

https://www.fietsen123.nl/fietsroutes/nederland/Noord-Brabant

Na kole jsme projeli všechna velká města a absolutně v pohodě a bez ztráty květinky. Nemusíme se bát jízdy po silnici, převážná většina cyklotras vede po oddělené silničce pro kolisty a s automobily se prakticky nesetkáme. Pokud ovšem nastane situace, že se skutečně dostaneme na silnici mezi auta, všichni jsou ohromně ohleduplný k cyklistům. 

Ještě musím vožit totožnou aplikaci jako má Nizozemí i pro Belgii. Tak tady je :

http://www.fietsroute.org/cycle-node-planner

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | mapa stránek | diskuzní fórum | výměna odkazů

BANAN.CZ