int(1)

Zaujalo nás...

NAŠE AKT. POZICE

 do 12.09.2023

klikni na modrý odkaz níže pro plné funkce nutný účet u GOOGLE a přihlášení

smile

Tady jsme dnes 

a toto vidíme okolo násNěmecko

https://www.wanderreitkarte.de/

https://www.bergfex.cz/sommer/deutschland/urlaub-radwege/

V Německu bohužel není žádná kloudná cyklo mapa, tak jak jsme si zvykli z Nizozemí. My jsme alespoň žádnou kloudnou mapu nenašli. Tady je to vysloveně o oblastech, a ještě spíše o různých zajímavých trasách.

My jsme absolvovali trasu u Lipska po sedmi umělých jezerech a značka trasy je moc hezky vyvedená. Modrá sedmička a u její paty je modré kolečko, což asi má znázorňovat ty jezera. Vyjíždíme na trasu dlouhou skoro 65 km a to už jedeme v plné polní.

Ovšem po pár kilometrech se nám pohodlná cesta poněkud změnila v neprostupnou džungli. Značení je taky všelijaké. Zmizely krásné symboly trasy a sedmička je namalovaná doslova všude, kam to jen jde. Takže se cesta stává bojovkou v hledání ne pokladu, ale čísla.

Bohužel, naše číslo jsme několikrát ztratili, protože někdo usoudil, že na křižovatku cest je nesmysl dávat směrovku nebo malovat někam číslo anebo, došla barva. Nakonec jedeme podle navigace v mobilu a stejně jsme dvě jezera minuli. Faktem je, že i tak jsme najeli víc kilometrů, než bylo plánováno a ty dvě nespatřená jezera mě byla úplně ukradená.

Nutno říct, že jsme v Německu na kolech strávili velmi málo času a intuitivní, jednoduché a příjemné cyklomapy hledáme dál.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | mapa stránek | diskuzní fórum | výměna odkazů

BANAN.CZ