int(1)

Zaujalo nás...

NAŠE AKT. POZICE

             do 30.09.2024

klikni na modrý odkaz níže pro plné funkce nutný účet u GOOGLE a přihlášení

smile

Tady jsme dnes 

 toto vidíme okolo násNaše plány na rok 2017

Je leden roku 2017

Tady je náš plán na tento rok. Jsme kousek od Venezie u městečka Cavallino, kde jsme strávili příchod nového roku. Naše první cesta v letošním roce povede podél pobřeží Jadranu na jih až pod Anconu k letovisku na Macerata.

Tady ukončíme zimní část a budeme se vracet na sever vnitrozemím Itálie. Navštívíme San Marino a další města na známé silnici via Emilia a pokračujeme na sever. Přejedeme Alpy navštívíme jak Rakousko, tak Slovinsko. Než dorazíme do Čech tak se ještě stavíme v termálních lázních v Maďarsku.

Na začátku května se přesuneme k Baltu do Polských Sopot, kde jsme ukončili letní trasu roku 2015.

Odtud se vydáme na putování po Baltu směrem na Gdaňsk až do Swinoujšče. Dále budeme pokračovat po Německu přes Rujanu až do Dánska, které obkroužíme proti směru hodinových ručiček, neboť spolujezdec musí vidět na moře. Postupně se dostaneme až do delty Labe a pojedeme podél Labe do Hamburku.

Z Hamburku nás povede řeka Labe až zpět do naší domoviny v Káraném. Kam bychom měli dorazit na konci srpna. Tady budou následovat přípravy na zimní část roku 2017 a to cesta na jih.

Na začátku září vyrazíme na jih do slunné Sicílie. Pojedeme přes Šumavu do Bavorska a dále Rakouska. Po Itálii pojedeme vnitrozemím zpět až k městu Macerata. Pak už pojedeme podél Apeninského poloostrova až na Sicílii, kde naše letošní pouť skončí.

Najedeme odhadem 12000 km, což je přesně tolik, kolik jsme si v našich plánech stanovili. Je to denní průměr 30 km. 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | mapa stránek | diskuzní fórum | výměna odkazů

BANAN.CZ