int(1)

Zaujalo nás...

NAŠE AKT. POZICE

             do 30.09.2024

klikni na modrý odkaz níže pro plné funkce nutný účet u GOOGLE a přihlášení

smile

Tady jsme dnes 

 toto vidíme okolo násCo nás čeká a nemine v tomto roce

Silvestra jsme prožili v Agrigentu a tady také začíná naše putování pro letošní rok. Zbývá nám ještě procestovat většinu pobřeží Sicílie. Cestou budeme mít pár zajížděk do vnitrozemí na Řecké památky na severu, Snad se i ohřejeme v termálních pramenech. Vystoupíme na nejvyšší činnou sopku a druhou nejmohutnější sopku v Evropě, je vysoká 3 350 metrů. Sicílii plánujeme opustí v polovině února a ještě zde urazíme cca 900 km, abychom v Mesině najeli na trajekt a opustili nádhernou Sicílii.

1-sicilie-leden-unor-2018-900-km 

Další naše putování bude po západním pobřeží Itálie až na sever do Genovy, kde se od moře odpoutáme a naše cesta povede do Francie, kde navštívíme Grenobl – Lyon – Belfort - Mülhausen a Štrazburk. Tady vstoupíme do Německa a navštívíme města Karlsruhe – Spyer - Heilbron - Wurzburk - Bamberk.  V pomezí nad ohří vstoupíme do České republiky a přes Mariánské lázně – Plzeň – Beroun až do Prahy. Vše začne někdy v půli února a na základnu dorazíme na čarodějnice. Z Mesiny do Káraného urazíme 3 800 km.

2-mesina-karany-unor-kveten-2018-3800-km 

V české republice pobudeme tři neděle.  Na konci května se začneme vracet zpět k severnímu moři do Hamburku. Tentokráte namíříme na sever přes Harachov do Polska na Lednici a Zelenou Horu dále směrem na Frankfurt nach Oder přes Berlín do Hamburku. Podél moře projedeme do Holandska do Belgie a Francie. Kousek za Calais se se otočíme a vnitrozemím se budeme vracet zpět. Na této cestě strávíme tři a kousek měsíce najedeme 3 800 km, abychom se vrátili na konci srpna zpět do Čech.

3-kveten-srpen-karany-hamburk-calais-karany-3800-km 

Poslední cesta v letošním roce nás opět vrátí na jih za teplem do slunné Itálie a Francie. Po půli září vyrazíme směrem na Dolní Dvořiště přes Linec - Salzburk - Insbruk na Brener. Projedeme severní Itálii pod Alpama navštívíme Bergámo - Miláno - Toríno a další krásné Itaalské města. V Genově se zpět napojíme na pobřeží středozemního moře a budeme pokračovat smerem na Francii přes známá města jako Sanremo - Monaco - Nice - Cannes a tak dále. Konec roku 2018 by nás měl zastihnout někde v okolí Palavas nebo Seté. Na této cestě bychom měli urazit vzdálenost 2 500 km od konce září do konce roku.

4-karany-milano-sete-zazri-prosinec-2018-2500km 

Tak toto je zhruba naše putování v roce 2018. Podle propočtů bychom měli urazit max. 12 000 km Opustit definitivně Itálii a Polsko, začít dlouhé putování po Francii, dále procestovat Benelux a další část Rakouska.  

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | mapa stránek | diskuzní fórum | výměna odkazů

BANAN.CZ