Zaujalo nás...

NAŠE AKT. POZICE

 do 15.08.2018

klikni na modrý odkaz níže

smile

Tady dnes jsme1.8.2018 Meppel - Nizozemí

Odjíždíme od jednoho jezera k druhému. Je tak příšerné vedro, že Zdenda vybírá trasu tak, abychom měli možnost se vždy někde smočit.

Jen tiše doufám, že kvalita vody se ještě chvíli udrží. Zatím máme štěstí na velmi kvalitní nádrže, ale ve vedrech, které i tady panují, to může být otázka... číst dál

2.8.2018 Meppel - Nizozemí

Ráno dost dlouho trvá, než se nasnídáme, uklidíme, rozhoupeme a sedneme na kola. Máme už naučený ranní rituál. Budíček mužstva je v 8:00, následuje bohatá snídaně, protože já tvrdím, že snídaně je základ a hlavně, snídani si hodně užíváme.

Nejen, že plánujeme, co nás ten den čeká a nemine... číst dál

4.8.2018 Meppel - Nizozemí

k nějak jsme moc nepočítali s tím, že tu zůstaneme víc jak den, dva, ale místo je to tak krásné a vedro je tak velké, že se nám vůbec nikam nechce. 

Mě jako kuchařinku zaskočil Zdendy nápad, zůstat tady a to, co máme naplánováno nechat na podzim nebo jaro. Zkrátka, před námi jsou tropický... číst dál

6.8.2018 Meppel - Nizozemí

Jak začít a které slovo použít? Dneska ráno, po ránu, dnešní den, dneska a tak dál. Je to potíž, jaké zvolit slovo pro popis dne, který proběhl a nepoužít jedno z těchto slov. Jenže, jak jinak začít denní příběh, který začíná ránem? 

Je vedro k padnutí a my jsme stále u jezera Engelgaarde... číst dál

8.8.2018 Haselünne - Německo

Další dva dny se koupeme v stále čistém jezeře. Jen tiše doufáme, že čistota vody vydrží ještě nějaký den, protože jezero není nijak veliké, ani nijak hluboké a přítok má minimální.

Poslední koupání
Na dnešek je předpověď už lepší, bude sice teplo, ale nebude vedro k padnutí, snad i nějaká... číst dál

| přihlásit se | mapa stránek | diskuzní fórum | výměna odkazů

BANAN.CZ