int(1)

Zaujalo nás...

NAŠE AKT. POZICE

             do 15.04.2024

klikni na modrý odkaz níže pro plné funkce nutný účet u GOOGLE a přihlášení

smile

Tady jsme dnes 

 toto vidíme okolo nás2019

Máme tu leden roku 2019 

Naše cesta v tomto roce začíná u nádherného majáku Cap Couronne, tady počkáme na přátele, kteří nám dovezou z Prahy od Andulky novou techniku, o kterou jsme těsně před vánoci přišli, když jsme byli vykradeni na jednom z útesu kousek od Marseille. Další naše cesta povede vnitrozemím Francie zpět k Itálii a do úpatí Alp, kde navštívíme několik městeček v Provence. U jezera Lake of Sainte-Croix se otočíme a pojedeme zpět do Avignon a pomalu podél řeky Rhony na sever do Lyonu dále Chalon sur Saone na Dijon a pořád na sever do Německa Směrem na Frankfurt nad Mohanem - Würzburg a zpět do naší kotliny, kam dorazíme začátkem května.

Jarni-cesta-2019-cap-couronne-lyon-zellingen-karany-2300-km Jarní cesta 2019 Cap Couronne - Lyon - Zellingen - Karaný 2300 km

  Po vyřízení všech návštěv kamarádů, rodiny a úřadů vyrazíme koncem května na další cestu směrem do Francouzkého města Calais, kde se napojíme v Lamanšském průlivu na místo, kde jsme loni naší letní cestu ukončili. Dále budeme pokračovat po pobřeží až do Kltekého moře, kde u města Granville ukončíme putování a začneme se vracet zpět.

Letni-cesta-2019-karany-saint-pair-seu-mer-2300-km

Letní cesta 2019 Káraný - Saint Pair seu Mer 2300 km

    Z městečka Granville se vydáme na zpáteční cestu po vnitrozen´mí Francie, kde navštívíme několik nádherných měst jako Rouen - Remeš - Mety projedeme Lucenburskem a zamíříme do Frankfurt ned Mohanem a opět se vracíme do naší kotliny. 

Letni-cesta-2019-saint-pair-sur-mer-zellingen-karany-1700-km_2

Letní cesta 2019 Saint Pair sur mer - Zellingen - Káraný1700 km

   Poslední cesta v roce 2019 nás zavede zpět na Azurové pobřeží Francie k majáku Cap Couronne, kde doufejme ještě užijeme letní počasí a koupání. Ale nejdříve navštívíme Bodamské jezero, Konstanci a podél Švýcarsko - Francouzké hranici pojedeme dále na na jih. Od majáku Cap Couronne  budeme pokračovat po pobřeží Středozemního moře až do městečka Cerbére u Španělských hranic. Odtud se přesuneme trošku rychleji do přístavu Cadiz,kde se nalodíme a poplujeme na Kanárské ostrovy. Jako první navštívíme ten nejvzdálenější La Palmu a tady si užijeme  konec roku 2019

Praha-el-paso-podzim-2019-5000-km

 Září - Prosinec 2019 Káraný - Kanárské ostrovy - La Palma 5500 km

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | mapa stránek | diskuzní fórum | výměna odkazů

BANAN.CZ