Zaujalo nás...

NAŠE AKT. POZICE

 do 01.09.2022

klikni na modrý odkaz níže plné funkce pouze v PC mobil ukazuje jen foto

smile

Tady jsme dnes Hledej v kalendáři podle dnů měsíců a roků

 • Pobra do Caramiňal - Galicie - Španělsko

  26.12.2020

  Krásné slunečné ráno věští nádherný den, což je skvělé. Přesně jak nám kolegyně Windyty předpověděla.

  Občas se sice pěkně splete, ale tentokrát je její předpověď do puntíku správná. Včera a dneska má být krásně a skutečně je. Jen pro informaci, je sice krásně, ale fouká poměrně studený vítr.

  Na sluníčku je krásných 20 °C, ale ve stínu už je jen kolem 10°C. V noci klesnou teploty na cca 6–8 °C, takže musíme si přitápět.

  Zase jsme popojeli o kousek dál do maličkého městečka s příšerným jménem Pobra do Caramiňal a tak jako včera, hned jdeme na procházku, protože zítra už se má zase počasí kazit a každá hodina na sluníčku je plus.

  Jdeme podél pobřeží a zpět se vracíme městem. Pobra do Caramiňal má maličké staré město, které se skládá jen z pár zachovalých kamenných domů, ale i tak je to tu moc hezké.

  Parkujeme už tradičně na molu ve městě. Vlastně okolo mola se rozkládá město, a to je příjemné.

  Když si stoupneme na konec mola, jsme hned u parku, cvičiště, kterých je všude sousta, ale vidět cvičence je obrovská náhoda. Vlastně, nikdo železné konstrukce na posilování vůbec nepoužívá.

  Alespoň jsme skoro nikdy nikoho cvičit neviděli a presto se dál budují. Opět je všude čisto a pořádek, což se mi líbí. Měli jsme v plánu kávičku na nějakém pěkném slunném náměstí, ale bohužel. Náměstí jsme našli, bylo i několik otevřených kavárniček se stoly venky, ale všechny byly ve stínu.  

  Takže, kávička nakonec nebyla a to jsme si plánovali, když už jsou ty svátky, že si ke kávičce dáme teplý croissant.

  Nakonec jsme došli a domů a kávu jsme si dali svojí a k ní Zdenda ušlehal smetanu na pravou šlehačku a moje muffiny. Káva s hromadou pravé šlehačky a muffin ztracený v bílé závěji, no, byla to dobrota.

   Video pro dnešní den, klikni na tento odkaz.

   Dnešní trasa je:

Další »

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | mapa stránek | diskuzní fórum | výměna odkazů

BANAN.CZ