Zaujalo nás...

NAŠE AKT. POZICE

 do 26.10.2021

klikni na modrý odkaz níže plné funkce pouze v PC mobil ukazuje jen foto

smile

Tady jsme dnesPlněné tortilly

Pokud dojde inspirace a lednice nebyla dlouho doplněná jsou plněné tortilly ideálním řešením

Dneska mi poněkud došla inspirace, co hodit do hrnce a předložit k večeři, a nakonec jsem udělala náplň do tortill z toho, co dům dal, respektive, co se ještě v lednici zapomnělo, nebo, co tam zůstalo, jedno rajčátko, půlka papriky, zbytek žampiónů, kousek pórku, pár stroužků česneku a tak podobně.

Z mrazáku beru jedno stehno a za chvíli už se smaží na měsíčky nakrájená cibule, tu máme rádi, tak klidně nakrájíme dvě, na ní osmahnu na kousíčky nakrájené stehno a postupně nahážu vše, co mi přijde pod ruku a co už přímo prosí o zpracování. Tortilly sebou vozím pro případ nouze.

Mohu je mít ve skříni s potravinami i několik měsíců a už mě párkrát zachránily. Jediné, co neumím, je zabalit do nich náplň tak, aby na pánvi nevytekla, tak jí jednoduše sepnu párátkem a vše uvnitř pěkně zůstane.

Tentokrát mi došel kečup, jinak obvykle tortillu potřu kečupem. Výborná, laciná a chutná změna jídelníčku. Vřele doporučuji.

Z jednoho stehna a spoustu zbytků zeleniny budeme mít pohodlně tři večeře po třech tortillách, protože v balení bylo 9 malých tortill.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | mapa stránek | diskuzní fórum | výměna odkazů

BANAN.CZ