Zaujalo nás...

NAŠE AKT. POZICE

 do 28.09.2019

klikni na modrý odkaz níže plné funkce pouze v PC mobil ukazuje jen foto

smile

Tady dnes jsmeHledej v kalendáři podle dnů měsíců a roků

 • Wertheim - Německo

  14.8.2019

  Pomaličku, polehoučku se přibližujeme k domovu.

  P8140021

  Dneska jsme jeli nádhernou krajinou západní části Severní Bavorsko.

  P8140015

  Vlastně jsme přejížděli z oblasti východního Hesenska, ale v jádru je to jedno.

  P8140029

  Každopádně, je tu moc krásně a opět jedeme vesnicemi, které jsou plné hrázděných domů a jak já říkám, je tu všude rychtik, pořádek a řád.

  P8140017

  Je znát, že Německo je skutečně většinou velmi hezké, upravené a zkrátka, pěkné.

  P8140027

  I ty nejzapadlejší vesnice jsou jako ze škatulky.

  P8140016

  Samozřejmě, mluvím o západním Německu, v tom východním, jak jsme už několikrát viděli, tam to ještě stále dost zaostává, ale není čemu se divit.

  P8140042

  Dojíždíme k veliké prodejně obytných aut a karavanů Ervin Hymer Group – bývalý Expocamp, kde jsme našeho Flíčka koupili. https://www.erwinhymerworld.de/ . 

  P8140052

  Mnohokrát jsem o této prodejně psala a vždy doporučuji při úvahách o koupi nového auta nebo karavanu, zajet do takové velké prodejny, jakékoliv, a v klidu si tu vše prohlédnout, osahat a rozvážit.

  P8140058

  Jak jsem to počítala, je tu zastoupeno 10 značek obytných aut a pokud ta značka vyrábí karavany, tak i karavany v celé výrobní řadě.

  P8140062

  Ohromné množství aut a karavanů je uvnitř haly napojeno na elektřinu, takže, všechny jsou rozsvícené a plně funkční.

  P8140072

  Na venkovní ploše jsou další desítky nových modelů a samozřejmě i prodej ojetých, starších modelů, ale v menší míře.

  P8140068

  Každopádně, my jsme tu před pár lety strávili hodiny a hodiny výběrem a myslím, že jsme udělali dobře. Jak já říkám, učený z nebe nespadl a pokud za sebou nemáme letité zkušenosti, a my je neměli, tak přesně nevíme, co bychom potřebovali a pak je takováto prodejna ideální.

  P8140064

  Tady na jednom místě, bez davů a tlačenic, které jsou na veletrzích, tak tady máme na vše klid. Samozřejmě, chápu, že se spousta lidí bojí koupit auto v zahraničí a není to úplně jednoduché, ale pro výběr a porovnání, je to tu ideální. Pak si samozřejmě můžeme doma u prodejce objednat ten náš vybraný konkrétní model, stejně to tak u našich prodejců funguje, ale tady máme možnosti napříč různými značkami.

  P8140067

  Hlavně, všechna auta jsou okamžitě prodejná a skoro na všech je nějaká sleva. Někdy je ta sleva vyloženě úžasná, jen jsme za dva roky neodhalili systém slev, jak tady slevy vlastně fungují, protože ty největší slevy jsou vždy na jedné značce a pak zmizí a objeví se slevy na další značce, ale klíč jsme neodhalili. Nicméně, pokud se strefíme do modely a slevy, pak ta sleva dokáže být 20–25 tisíc eur.

  P8140073

  Další výhodu je velké parkoviště přímo pod prodejnou, které je zdarma. Možnost elektřiny a natankování vody je už samozřejmě za poplatek.

  P8140075

  Příjemným bonusem je příjemně velký outlet hned pod námi, kde je zastoupení všech známých značek a slevy na zboží, běžně 70 % je taky velmi příjemné. Já tady vždy nakoupím hlavně pro Zdendu trička z chytrých materiálů a hlavně, mají velké velikosti. Koupila jsem si tu minule skvělé trekové boty a tak podobně. Zítra se půjdeme blíže podívat na novinky v obytných autech, koukali jsme, že už je v prodeji nová kolekce na příští rok. Je dobré vědět a vidět, jakým směrem se ubírají trendy v oblasti obytných aut.

  P8140059

  Abych nezapomněla, je tu i velká prodejna doplňků. Ta je teda mnohem menší, než byla původní, ale jak jsme si všimli, hodně tady funguje objednávání z katalogu a následné vyzvednutí zde na prodejně.

  P8140060

  Takže je vidět, že trend v doplňcích se ubírá spíše tímto směrem. Na prodejně je jen základ a zbytek se doobjednává podle katalogu.

  Dnešní trasa je: 58 km

  Aschaffenburg-wertheim-14-08-2019-ujeto-58-km

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | mapa stránek | diskuzní fórum | výměna odkazů

BANAN.CZ