Zaujalo nás...

NAŠE AKT. POZICE

 do 02.12.2021

klikni na modrý odkaz níže plné funkce pouze v PC mobil ukazuje jen foto

smile

Tady jsme dnesHledej v kalendáři podle dnů měsíců a roků

 • Porto de Lorbé - Galicie - Španělsko

  17.12.2020

  Celé dopoledne se Zdenda snaží zjistit, kde je chyba, kde je závada v tom, že nám soustavně svítí nepříjemná kontrolka, hlásající chybu a motor se stále dožaduje návštěvy servisu.

  Pc178084

  Někdo nám sebral moře! 

  Zdenda opravuje a já jsem se vrhla konečně na dlouho plánovaný a díky dešti odkládaný úklid. Což znamená vše ven, konečně dát na sluníčko křeslo a na něj koberce. Koberce vyklepat, vše vyluxovat, vytřít. Vypucovat toaletu, koupelnu, kuchyň a tak podobně. Zkrátka, udělala jsem velký úklid a mezitím Zdenda zkoumal auto. Závada se projevuje dál, a tak padlo rozhodnutí, že máme tady ve Ferrolu originál Fiat servis a ve vedlejším městě je další servis a když bude problém přetrvávat, tak zajedeme do servisu a necháme motor prohlédnout.

  Pc178082

  Vrchol odlivu. Odliv je tu opravdu znát. 

  Vyjeli jsme, motor běží jak má, a co je skvělé, během chvíle, pár kilometrů jízdy, najednou, jako když luskne prstem, kontrolka sama od sebe zhasla. Náš báječný Flíček zřejmě usoudil, že mu servis jen tak nedopřejeme, a tak kontrolku sám a rád zhasnul.

  Nevěříme vlastním očím! Zdenda stále kontroluje palubku, jestli skutečně kontrolka nesvítí a jestli se náhodou znovu nerozsvítila a jak to tak vypadá, závada se vypnutím motoru z baterky vyresetovala, nebo se motor nějakým způsobem umoudřil, nevím.

  Dojeli jsme do zapadlého přístavu v Porto de Lorbé, kde jsou jen rybáři, pár domečků a my. Opět můžeme parkovat v přístavu a Zdenda hned odešel nachytat nějaké ryby na gril. A byl úspěšný! Máme dvě pěkné ryby, cefalů, které mám ráda. Tak budeme při nejbližší příležitosti grilovat.

   Video pro dnešní de, klikni na tento odkaz.

   Dnešní trasa je:

Další »

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | mapa stránek | diskuzní fórum | výměna odkazů

BANAN.CZ